1.BK Humenné – 1.BK Michalovce 60:101 (26:56)

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!

Body : Šimko 31, R.Rakovský 18, Mižák 18, Maškulík 14, Šanta 12, Jäger 8, T.Mitterpák

Michalovce nastúpili ako veľký favorit a už od začiatku zápasu  nedali najmenšiu šancu domácim  na úspech. Po 2 min. bolo 1:11 načo domáci reagovali oddychovým časom. Ani to však nepribrzdilo hostí, ktorí dominovali ako v útoku tak aj v obrane. Vychádzali im nacvičené signály, domácim nepomohlo ani striedanie zónovej a osobnej obrany. Domáci sa len veľmi ťažko presadzovali proti výbornej obrane hostí, z ktorej michalovčania podnikali rýchle protiútoky. Už po prvej štvrtine bolo prakticky po zápase, keď ju orli vyhrali o 20 bodov. Do polčasu narástol náskok hostí na 30 bodov. Druhý polčas sa len dohrával hostia poľavili vo svojom úsilí no aj tak ešte zvýšili svoj náskok na konečných 41 bodov. Pochváliť treba všetkých chlapcov za výborný prístup a zodpovedný výkon v tomto zápase.

Najbližší zápas odohrajú Michalovčania v sobotu na domácej palubovke 4.2.2012, keď privítajú ABOVIU Košice.