V sobotu 22.júna sa v Michalovciach uskutočnili Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v naturálnej kulturistike mužov a fitness žien.
Podujatie sa konalo pod záštitou Slovenskej asociácie naturálnej kulturistiky (SANK) a International Natural Bodybuilding Association Europe (INBA) v Mestskom kultúrnom stredisku.
Organizátorom súťaže je Ján Berdy, ktorý je majiteľom dlho fungujúceho fitnescentra v Michalovciach a zároveň pôsobí ako člen vo výkonnom výbore SANK. Podobná súťaž sa v Michalovciach konala už pred štyrmi rokmi a svojou organizáciou zanechala v divákoch a hlavne aj v pretekároch príjemné zážitky, čo viedlo k zopakovaniu takéhoto podujatia znova v Michalovciach s víziou, že by sa z tohto podujatia mohla stať tradícia.
Súťaž je určená pre kulturistov, ktorí sa pripravujú len naturálnymi prirodzenými prostriedkami výživy bez použitia akýchkoľvek zdraviu škodlivých látok v súlade so svetovým antidopingovým kódexom. Najmä nie za pomoci dopingu, obzvlášť anabolických steroidov a rôznych hormónov.
Súťažilo sa v kategóriách dorast, juniori, masters I., II., III., muži do 174 cm, muži do 180 cm, , muži nad 180 cm, fitness bikini, fitness model, fitness figúra , zmiešane páry a fitness deti. O výsledkoch súťaže vás budeme informovať neskôr.
Výsledková listina Fitness deti 8 - 11 rokov | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | ||||
1. | 147. | Ema Lešková | ||||
2. | 146. | Viktória Birošová | ||||
3. | 144. | Katarína Očkovičová | ||||
4. | 150. | Adam Zvolenský | ||||
5. | 143. | Terézia Čekanová | ||||
6. | 145. | Amália Jaššová | ||||
7. | 148. | Ema Španielová | ||||
Výsledková listina Fitness deti 12 - 14 rokov | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | ||||
1. | 142. | Patrícia Adamčíková | ||||
2. | 141. | Simona Pončáková | ||||
3. | 140. | Alexandra Ferencová | ||||
4. | 139. | Nikola Mihalková | ||||
Výsledková listina Dorast | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | Klubová príslušnosť | |||
1. | 2. | Richard Maruna | Šk Naturálka | |||
2. | 4. | Pavel Ostrica | ||||
3. | 1. | Martin Madžo | Roland Fitness Rimavská Sobota | |||
4. | 6. | Marek Matuský | ||||
5. | 3. | Marek Ondrík | ||||
6. | 5. | Daniel Fidrich | Iron Gym Zvolen | |||
Výsledková listina Juniori | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | Klubová príslušnosť | |||
1. | 9. | Dominik Balga | ||||
2. | 11. | Martin Šoltés | ||||
3. | 12. | Damián Sofka | ŠK Natural Body-Fitnes | |||
4. | 7. | Dávid Gál | ŠK Koli Fit Vlčany | |||
5. | 10. | Róbert Kusy | ||||
6. | 15. | Radoslav Konečný | Iron Gym Zvolen | |||
Výsledková listina Muži do 174 cm | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | Klubová príslušnosť | |||
1. | 59. | Igor Vlačuha | ŠK Victoria Veľký Grob | |||
2. | 60. | Pavel Novák | ||||
3. | 55. | Štefan Macik | Fitness centrum Ján Berdy Michalovce | |||
4. | 53. | Dušan Tokár | ||||
5. | 62. | Emil Chlebničan | ||||
6. | 63. | Martin Cetkovský | TJ Slovácka Slavie Uh. Hradište | |||
Výsledková listina Muži do 180 cm | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | Klubová príslušnosť | |||
1. | 74. | Miloslav Nermuť | Klub naturálnej kulturistiky Choceň | |||
2. | 70. | Jindřich Nesrsta | TJ - Zekon Klub | |||
3. | 65. | Lukáš Kujan | ŠK Natural Body-Fitnes | |||
4. | 64. | František Huszti | Roland Fitness Rimavská Sobota | |||
5. | 27. | Petr Špreňar | Fitnesclub Jařest Cheb | |||
6. | 66. | Dávid Sofka | ŠK Natural Body-Fitnes | |||
Výsledková listina Muži nad 180 cm | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | Klubová príslušnosť | |||
1. | 86. | Ján Caha | Aktin Brno | |||
2. | 75. | Erik Vanko | ŠK Gym 96 | |||
3. | 83. | Gábor Lénárd | ||||
4. | 85. | Peter Kováč | ŠK Gym 96 | |||
5. | 84. | Michal Bojarsky | ||||
6. | 81. | František Tóth | ŠK Victória Veľký Grob | |||
Výsledková listina Masters I. | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | Klubová príslušnosť | |||
1. | 17. | Petr Špreňar | Fitnesclub Jařest Cheb | |||
2. | 26. | Slavomír Prada | Fitness centrum Ján Berdy Michalovce | |||
Výsledková listina Masters III. | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | Klubová príslušnosť | |||
1. | 45. | Július Karabinoš | FK Millennium Nitra | |||
2. | 46. | Gejza Goralka | FK Millennium Nitra | |||
3. | 47. | Peter Petkeš | ||||
Výsledková listina Fitness Model do 170 cm | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | Klubová príslušnosť | |||
1. | 24. | Miriama Žigalová | Marieta Fti Klub | |||
2. | 25. | Alena Kompasová | Šk AK Fitness | |||
3. | 19. | Laura Takácsová | Klub nat. kul. HIT Ban. Bystrica | |||
4. | 18. | Veronika Gargalíková | Klub nat. kul. HIT Ban. Bystrica | |||
5. | 21. | Ivana Bujdošová | ||||
6. | 20. | Eva Kukanová | ||||
Výsledková listina Fitness Model nad 170 cm | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | Klubová príslušnosť | |||
1. | 34. | Martina Bronišová | ||||
2. | 38. | Andrea Molnárová | ŠK Powerfit Bratislava | |||
3. | 44. | Jana Bagačková | Klub nat. kul. HIT Ban. Bystrica | |||
4. | 33. | Gabriela Švorcová | Klub nat. kul. HIT Ban. Bystrica | |||
5. | 41. | Michaela Hanková | ŠK Victoria Veľký Grob | |||
6. | 35. | Ivica Fejleková | Fitness centrum Ján Berdy Michalovce | |||
Výsledková listina Fitness Figúra | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | Klubová príslušnosť | |||
1. | 51. | Iveta Hauserová | ŠK Power Fit | |||
2. | 24. | Miriama Žigalová | Marieta Fit Klub | |||
3. | 48. | Gabriela Avranová | ŠK Naturálka | |||
4. | 49. | Jana Bamburáková | Fitness centrum Ján Berdy Michalovce | |||
5. | 42. | Michaela Roháčová | Marieta Fit Klub | |||
6. | 29. | Dr. Rezsébet Herczog | Mteszoe | |||
Výsledková listina Fitness Bikiny | ||||||
Umiestnenie | Štar. číslo | Meno | Klubová príslušnosť | |||
1. | 21. | Ivana Bujdošová | Michalovce | |||
2. | 18. | Veronika Gargalíková | Klub naturálnej kulturistiky HIT B.B. | |||
3. | 93. | Jana Kováčová | ŠK Power Fit Bratislava | |||
4. | 96. | Kristína Szabová | ||||
5. | 23. | Veronika Javorková | ||||
6. | 20. | Eva Kukanová |
22.12.2018- Michalovčania pomohli pred Vianocami malej Klárke
23.06.2013- Michalovce patrili krásnym ženám a silným mužom