MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Skupinové tréningové kurzy v Michalovciach. Ich výhody a prečo ich navštevovať


Možno chcete byť aktívny a fit, no nemáte s kým ísť alebo neviete čo a ako cvičiť a to vás odrádza. Jednoznačné riešenie sú pre vás skupinové tréningové kurzy.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Skupinový kurz je akákoľvek forma cvičenia, ktorá sa vykonáva skupinovo pod vedením trénera alebo inštruktora. 

Skupinové tréningové kurzy vedené trénerom alebo inštruktorom vám dávajú príležitosť, ako sa naučiť cvičiť správne, s kolektívom a aby vás to bavilo. Nemusíte sa trápiť tvorením vlastného tréningu, tréner vám ho navrhne za vás. Preto môže byť skupinový kurz výhodou aj v znamení osobného tréningu, bez vysokých nákladov. Pri skupinovom tréningu na vás dohliada tréner a na všetky chyby vás upozorní a samozrejme aj poradí. Človek sa taktiež veľa učí pozorovaním. Stačí sledovať ostatných, prípadne trénera ako radí ostatným  a brať si z toho čo najviac.

Keď vám chýba motivácia

Keď vám chýba motivácia, skupinový tréningový kurz je presne to, čo potrebujete. Dostane sa k vám taká mentálna podpora, ktorú ak cvičíte sami nedostanete. Keďže na kurzoch vládne priateľská atmosféra, váš tréner alebo kolegovia, vás budú podporovať, pretože vtedy ste na jednej lodi. Nakopnú vás tlačiť sa za svoje limity a neustále sa prekonávať a zlepšovať. Navštevovanie kurzov vás robí zodpovednejšími a zoceľuje vašu disciplínu. Ak máte problém s pravidelným navštevovaním kurzov a hľadáte výhovorky, prihlasujte sa na nich vopred. To, že o vás inštruktor vie a ste očakávaní, môže byt dostatočný dôvod, aby ste nevycúvali.

Spoznáte nových ľudí

Skupinové kurzy sú ideálny spôsob ako spoznať nových ľudí, ktorí majú navyše podobné záujmy a ciele ako vy. Vytvoríte si nové priateľstvá a práve cez spoločnú záľubu sa začleníte do novej komunity. Najčastejšie ľudia prestávajú cvičiť, pretože im chýba partner na cvičenie, stagnujú alebo ich stereotyp začne nudiť.  Keďže sa skupinové tréningy neustále obmieňajú, stagnácia nehrozí a vždy je pre vás pripravená nová výzva, ktorá vás posúva neustále vpred.

Zábava formou cvičenia

Skupinové kurzy sú jednoducho zábava a nie len, že si zacvičíte, zažijete aj kopec zábavy. Pamätáte si, keď ste boli dieťa niekde na ihrisku? Hranie futbalu alebo naháňačky či lozenie po stromoch bolo s kamarátmi oveľa zábavnejšie ako sedieť sám v pieskovisku. Človek je sociálny tvor a rovnako to funguje aj u dospelých. Návšteva skupinového kurzu je výborným resetom hlavy. Počas cvičenia nemyslíte na nič iné len na prítomný okamih a všetky vaše problémy a starosti idú bokom.

 

Aj keď máte obavy a odrádza vás prvá návšteva už zabehnutého kurzu, nie je sa čoho báť

Nehrozí vám žiadne súdenie ani výsmech, práve naopak. Kolektív vás rád uvíta, pretože každý si tým raz prešiel a rýchlo zapadnete. Tréner na to taktiež berie ohľad a všetko vám podrobne ukáže a prispôsobí sa vám. Podľa vašich cieľov si vyberte ten svoj, či už je to zlepšenie formy, kondície a sily v podobe crossiftu, alebo chudnutie s bodyformingom atď. Prihláste sa na skupinové kurzy a navštívte nás vo Fitness centre R+R na adrese Štefana Tučeka 19 v Michalovciach. Prvý vstup na ktorýkoľvek skupinový kurz je ZDARMA.

 

 • Crossfit
 • Bodyforming
 • Jumping
 • Pilates
 • Piloxing
 • Joga
 • 3D Pump
 • Bosu balance
 • Bosu pilates
 • Step Aerobic
 • Kickbox
 • TRX systém

Viac informácií nájdete na stránke R+R Fitness

Zverejnené: 04.09.2017
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov