MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


MICHALOVCE: Do zaujímavého basketbalového projektu sa zapojilo 81 detí


Basketbalový klub 1.BK Michalovce v spolupráci s OZ Zober loptu a mestom Michalovce zorganizoval v stredu 15.6.2016 podujatie pod názvom “Bav sa basketbalom a neber drogy”.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!



Vydarené športové dopoludnie bolo pokračovaním úspešnej minuloročnej akcie, ktoré sa uskutočnilo marci minulého roka. V telocvični ZŠ Krymská v Michalovciach našli deti dobré podmienky na šport. Podujatia sa zúčastnilo sedem základných škôl a vytvorili 8 družstiev z Michaloviec. ZŠ Krymská mala na podujatí 2 družstvá. Každá škola vytvorila zmiešané družstvá chlapcov a dievčat. Spolu sa do aktivít zapojilo 81 detí. Prvú časť tvorili súťaže družstiev na čas v slalome s loptou, bez lopty, dribbling s loptou, podávanie lôpt a nakoniec súťaž v streľbe. Následne odohrala každá škola po 2 basketbalové zápasy na základe náhodného žrebu. Každá súťaž bola bodovaná a následne dostali družstvá body aj za basketbalový zápas. Všetky súťaže priniesli zaujímavé športové súboje. Školy získali diplomy a účastnícke listy z podujatia. Družstvá na prvých troch miestach sme ohodnotili aj pohármi a vecnými cenami. Akcia mala pozitívny charakter a nielen po športovej stránke splnila svoj cieľ. Poďakovanie patrí OZ Zober loptu a ZŠ Krymská v Michalovciach, ktorá vytvorila výborné podmienky pre bezproblémový priebeh podujatia.

 

Po roku sa víťazom stala opäť ZŠ Školská Michalovce (5.ZŠ), ktorá získala celkovo 23 bodov a len o jediný bod predstihla ZŠ Pavla Horova (8.ZŠ). Na treťom mieste sa umiestnila ZŠ Okružná (6.ZŠ). Fotogalériu z podujatia a ďalšie fotografie nájdte na stránke www.1bkmi.sk  a na Facebooku : Official 1.BK Michalovce. Informoval Peter Biganič z 1.BK Michalovce

 

1.ZŠ – 2.ZŠ                                2:1

4.ZŠ – 5.ZŠ                                0:8

6.ZŠ – 8.ZŠ                                2:13

7.ZŠ A – 7.ZŠ B                         12:2

5.ZŠ – 6.ZŠ                                2:4

2.ZŠ – 8.ZŠ                                4:24

7.ZŠ B – 1.ZŠ                             6:1

4.ZŠ – 7.ZŠ A                             4:9

Zverejnené: 20.06.2016
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :



Bazár autodielov