MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


VSE CITY RUN: MICHALOVCE MAJÚ PREMIÉRU ÚSPEŠNE ZA SEBOU


Počas 18. mája patrila michalovská pešia zóna všetkým športovým fanúšikom a ľuďom s chuťou pomôcť.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Počas 18. mája patrila michalovská pešia zóna všetkým športovým fanúšikom a ľuďom s chuťou pomôcť. Už od skorého rána bolo zrejmé, že počasie Michalovčanom praje, čo sa napokon odzrkadlilo i na počte účastníkov, ktorých celkový počet sa v závere dňa ustálil na čísle 716.

Medzi tými, ktorí prišli pomôcť deťom s autizmom zo Spojenej školy internátnej na Školskej ulici v Michalovciach nechýbali ani zástupca primátora Benjamín Bančej, ale i športové osobnosti a mnohí ďalší. Na nonstop bežeckom páse sa okrem množstva žiakov základných a stredných škôl predstavili i členovia športových klubov, pôsobiacich na území mesta.

Všetci zainteresovaní tak prispeli svojimi desiatkami metrov k výslednej vzdialenosti 84,3km, čím sa im o rovných 100 metrov podarilo pokoriť vzdialenosť ubehnutú na bežeckom páse 4. mája v Košiciach. Výsledná suma, ktorou bol obdarovaný subjekt v Michalovciach podporený predstavovala nakoniec čiastku 3.274 Eur.

TLAČOVÁ SPRÁVA

Šport - VSE CITY RUN: MICHALOVCE MAJÚ PREMIÉRU ÚSPEŠNE ZA SEBOU - f_1.jpg Šport - VSE CITY RUN: MICHALOVCE MAJÚ PREMIÉRU ÚSPEŠNE ZA SEBOU - f_10.jpg Šport - VSE CITY RUN: MICHALOVCE MAJÚ PREMIÉRU ÚSPEŠNE ZA SEBOU - f_2.jpg Šport - VSE CITY RUN: MICHALOVCE MAJÚ PREMIÉRU ÚSPEŠNE ZA SEBOU - f_3.jpg Šport - VSE CITY RUN: MICHALOVCE MAJÚ PREMIÉRU ÚSPEŠNE ZA SEBOU - f_4.jpg Šport - VSE CITY RUN: MICHALOVCE MAJÚ PREMIÉRU ÚSPEŠNE ZA SEBOU - f_5.jpg Šport - VSE CITY RUN: MICHALOVCE MAJÚ PREMIÉRU ÚSPEŠNE ZA SEBOU - f_6.jpg Šport - VSE CITY RUN: MICHALOVCE MAJÚ PREMIÉRU ÚSPEŠNE ZA SEBOU - f_7.jpg Šport - VSE CITY RUN: MICHALOVCE MAJÚ PREMIÉRU ÚSPEŠNE ZA SEBOU - f_8.jpg Šport - VSE CITY RUN: MICHALOVCE MAJÚ PREMIÉRU ÚSPEŠNE ZA SEBOU - f_9.jpg
Zverejnené: 30.05.2011
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov