MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


V Michalovciach je konečne nová interná ambulancia


Od 2. januára je v Michalovciach otvorená nová ambulancia vnútorného lekárstva, GEFMED s.r.o., ktorá pôvodne sídlila dlhé roky v Sobranciach.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Ambulancia sa nachádza na Námestí Osloboditeľov 15, v priestoroch budovy DOM ZDRAVIA na 1. poschodí, s lekárňou Farmácia na prízemí. Ordinujúcim lekárom je internistka, MUDr. Blanka Borzová.

Ambulancia má uzavreté zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami a prijíma aj nových pacientov 5 dní v týždni (Pon - Pia).

Pacientom poskytuje komplexné interné vyšetrenie, interné predoperačné vyšetrenie, diferenciálnu diagnostiku chorôb a multiodborovú spoluprácu, vyhodnotenie 12-zvodového EKG a laboratórnych vyšetrení. Ponúka možnosť akútneho ošetrenia,  aj dispenzarizácie pacientov s chronickými ochoreniami vnútorných orgánov. 

A to všetko v príjemnom prostredí a s ľudským prístupom k pacientovi.

 

Na vyšetrenie je možné sa objednať ev. preobjednať osobne, alebo flexibilne telefonicky na čísle: 0948 862 723, kde Vám ochotne poskytnú všetky potrebné informácie.  Pacienti sa konečne dočkali skrátenia dlhých čakacích dôb na interné vyšetrenie.

Interná ambulancia Michalovce 

 

Zverejnené: 27.01.2019
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov