MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


I Like Walldorf -predajňa dámskej kozmetiky v Michalovciach ponúka unikátne služby


 Like Walldorf je špecializovaná predajňa zameraná na dámsku kozmetiku a nechtový dizajn.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Nie je to však len radovo ďalšia predajňa s kozmetikou. Je charakteristická ponukou sortimentu a služieb, aké sa dajú v okolí len ťažko nájsť. Predajňa pôsobila na trhu už dlhšie formou e-shopu a malého kamenného obchodu. No na popud záujmu zákazníčok bola 15.11.2018 presťahovaná do nových, väčších priestorov. Z pôvodných 10 m² má tak predajňa k dispozícii 60m² v nových priestoroch obchodného centra Tržnica v Michalovciach. Zákazníčky teda majú dostupný ešte väčší výber sortimentu a služieb a to všetko na jednom mieste.

Produkty a služby aké nájdete len v I Like Walldorf

V predajni I Like Walldorf  nájdete produkty svetových značiek ako sú Victoria’s secret, Nyx alebo Revolution, aké sú v okolí len ťažko dostupné. Produkty sú zamerané prevažne na dekoratívnu a bielu kozmetiku, no na svoje si prídu aj milovníčky nechtov.

Dámy si v obchode môžu vybrať až z troch rôznych druhov značiek nechtového dizajnu a priamo sa na nechty objednať. Avšak produkty nie sú jediné, čo predajňa ponúka. I Like Walldorf odlišuje hlavne spôsob predaja. Zákazníčky si môžu v obchode každý ponúkaný produkt vyskúšať na vlastnej koži. Vďaka tomu sa nemusia báť, že si kúpia nesprávny produkt. Naopak sa môžu vopred presvedčiť, či sa im produkt páči a ako im vyhovuje.  Taktiež sa môžu priamo namaľovať a to tak, že smú využiť všetko, čo sa v predajni nachádza. Táto služba stojí len 4,90€, no zákazníčky môžu využiť aj profesionálne nalíčenie zamestnancom. To stojí 10€ a zamestnanec predajne vás nalíči na akúkoľvek príležitosť.

Toto je obrovská výhoda hlavne pre dámy, ktoré sa nelíčia pravidelne. Vďaka tejto službe si nemusia kupovať vlastnú kozmetiku, no môžu využiť túto službu a prísť jednorázovo. I Like Walldorf ponúka aj službu nechtového dizajnu, kde sa konečná cena nechtov rôzneho dizajnu spolu s doplnkami pohybuje na úrovni 15€. Pre dámy, ktoré čakajú na nechty je k dispozícii dokonca aj oddychová zóna, pre pohodlnejšie čakanie. V nej im je ponúknutá káva alebo čaj zadarmo. Všetko na jednom mieste. Tým, že je v obchode ponúkané tzv. všetko na jednom mieste, je zákazníčkam dopriate pohodlie a komfort. To umožňuje zákazníčkam odísť z predajne pripravené na akúkoľvek udalosť. V budúcnosti je v obchode navyše naplánovaný aj predaj luxusnej spodnej bielizne. Predajňu I Like Walldorf nájdete blízko centra na prízemí v OC Tržnica v Michalovciach, alebo navštívte e-shop TU

Zverejnené: 09.01.2019
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov