MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


ZEKON: Kvalita a krajčírsky um s využitím svetových trendov


Spoločnosť Zekon pod svojou výrobnou značkou Mikä Rauta je odrazom maximálneho profesionálneho prístupu v oblasti pánskej módy.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti pánskej konfekcie sa Vám snažíme zhmotniť na výrobkoch ponúkaných priamo u nás v značkovej predajni už niekoľko generácií. Okrem zamerania sa na outfity špeciálnych životných udalostí, akými sú svadby, stužkové slávnosti a pod. sústreďujeme svoju pozornosť i na pánov v sfére business obliekania a casual štýlu. Našou snahou je obliecť Vás pod jednou strechou od hlavy po päty nech už sa chystáte kamkoľvek. Široká ponuka doplnkov, od košieľ, cez topánky, až po manžetové gombíky zaručuje pestrú variáciu vyskladania ideálneho outfitu.

Široký sortiment ponúkaných strihov, materiálov, farebných prevedení je odrazom každodennej snahy o zdokonaľovanie sa. Tvoríme každý jeden detail tak, aby bol čo najidentickejší s predstavou zákazníka. V súlade s odborným poradenstvom už nikdy nebude nakupovanie tým, čím bolo doteraz. Radi sa staneme aj súčasťou Vášho života.

 

Značka stelesňujúca kvalitu. Každý jeden výrobok šijeme tak, aby bol odrazom krajčískeho umu s využitím svetových trendov. Naše obleky, vrátane smokingov a frakov, voľnočasové saká a nohavice sú zdrojom hrdosti na to, že kvalita vzniká na domácej pôde. Sme tu pre vás už niekoľko generácií...pretože to dobré pretrvá.

REKLAMA

FOTO: ZEKON

Zverejnené: 08.01.2019
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov