MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Ďalšia charitatívna akcia v R+R


R+R Ladies Fitness, ktoré je známe svojou ochotou pomáhať ľuďom v núdzi sa znova rozhodlo pomôcť pacientom Onkologického centra v Michalovciach.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Dňa 19.2.2018 zorganizovalo Charitatívny jumping pod vedením trénerky Mirky Perduľakovej, kde svoju podporu pacientom peňažným príspevkom vyjadrilo 20 ľudí. Veľká vďaka patrí aj hádzanárkam klubu Iuventa Michalovce, ktoré nielen prispeli, ale dokonca svojou účasťou priamo podporili túto charitatívnu akciu. Táto prvá zbierka spoločne vyniesla celkových 410 €. Dňa 11.5.2018 sa konala ďalšia zbierka, kde sa spojil výťažok zo vstupného z celého dňa, skupinových kurzov, služieb fitness centra a s dobrovoľnými príspevkami od návštevníkov centra s výťažkom z Charitatívneho jumpingu. Celkovo sa vyzbieralo 1163 €, ktoré sa  michalovská onkológia rozhodla použiť k zakúpeniu špeciálneho transportného kresla pre sediacich pacientov.

Kreslo pomôže nielen im, ale značne uľahčí prácu aj zdravotnému personálu. Tento vecný dar odovzdal riaditeľovi nemocnice Ing. Mariánovi Haviernikovi v piatok 3.8.2018 majiteľ R+R Ladies Fitness Mgr. Martin Rakovský za účasti primárky onkológie MUDr. Bibiány Béreš Žiarnej a  manažérky dennej zmeny Anny Kontuľovej. Touto cestou sa chceme poďakovať tým, ktorí sa rozhodli pomôcť onkologickým pacientom  a veríme, že táto charitatívna akcia nebola posledná.

 

Zverejnené: 10.08.2018
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov