MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Nakúpte zadarmo v novom OPIDIU


Autodiely Michalovce - Pytón

OPIDIUM otvorí svoje brány vo štvrtok 9. novembra

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Čo hovoríte na nákup v sume 300 € úplne zadarmo? A navyše, keď Vám pri nákupe bude asistovať niektorí z protagonistov známeho seriálu Horná Dolná? Celebrity shopping bude súčasťou otváracieho dňa nového nákupného centra OPIDIUM v Michalovciach na Humenskej ceste.

OPIDIUM otvorí svoje brány vo štvrtok 9. novembra. Na 7 tisícoch m2 obchodnej plochy sa bude nachádzať 15 obchodných prevádzok. V tomto centre nájdete predajne Mountfield, KiK, Pepco, CCC, GATE, TEDi, DRÁČIK, dm drogerie, COOP JEDNOTA, ProElektro Market, Super ZOO, VÁŠ DOMÁCI MäSIAR, café ENJOY, VÍNO LEVICE a X-FAKTOR. Skladbu obchodov volil investor – spoločnosť AZOR, s. r.o. tak, aby zákazník našiel na jednom mieste úspešné a silné značky.  Rovnaký koncept obchodných centier spoločnosť AZOR realizovala už vo viacerých slovenských mestách – Spišskej Novej Vsi, Poprade, Rimavskej Sobote a v Podunajských Biskupiciach. „Hlavnou myšlienkou, z ktorej vychádzame pri architektonickom riešení týchto obchodných centier je, aby sme zákazníkom ponúkli jednoduchý prístup a prehľadný spôsob nakupovania. Vstup do jednotlivých prevádzok je priamo z parkoviska, klient tak nemusí blúdiť žiadnymi uličkami nákupného centra. Zaparkuje, vstúpi do konkrétneho obchodu, nakúpi a odchádza,“približuje tento koncept zástupca investora Ladislav Zoričák ml.

Poloha nákupného centra v blízkosti autobusovej a železničnej stanice je výhodnou nielen pre obyvateľov mesta, ale aj pre tých, ktorí do Michaloviec dochádzajú. OPIDIUM spolu s blízkymi centrami Kaufland a Nay vytvoria v tejto lokalite na ploche približne 20-tisíc m2 najväčšiu nákupnú zónu v meste. Ak by ste v tento deň radi nakupovali zadarmo a navyše s jedným z hercov z Hornej Dolnej: s Martou Sládečkovou, Petrom Sklárom, Maťom Landlom alebo Romanom Slaninom, zapojte sa do našej súťaže Celebrity shopping. Ako sa zapojiť? Na www.opidium.sk vypíšte súťažný formulár do polnoci 5. novembra. V pondelok 6. novembra vyžrebujeme 4 z vás, ktorí štvrtkové popoludnie strávia nakupovaním s jednou z celebrít bez toho, aby minuli čo len cent.  Súčasťou otváracieho dňa bude aj ďalší sprievodný program. Ten začne o 14.00 hod. oficiálnym otvorením nákupného centra. Po ňom príde na rad vystúpenie kúzelníka, od 15. do 17.00 hod. budú víťazi našej súťaže nakupovať s hercami z Hornej Dolnej. Náladu na vonkajšom pódiu medzitým spestrí všetkým nakupujúcim i divákom folklórny súbor Jurošík a po vyhodnotení nákupov s celebritou bude nasledovať vystúpenie divadla Hoki Poki.  Počas tohto dňa na vás čakajú rôzne darčeky, súťaže, maľovanie na tvár a mnoho iných prekvapení. Celodenným programom nás bude sprevádzať náš výborný slovenský moderátor Slávo Jurko.

Nakupujte v OPIDIU s celebritou vo štvrtok 9. novembra.

REKLAMA

 

Zverejnené: 23.10.2017
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov