MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Kvalitná a lacná tlač vizitiek v Michalovciach


Kvalitná vizitka patrí do povinnej výbavy každého podnikateľa, či živnostníka.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Vizitka je zrkadlom každého podnikateľa. Je neodmysliteľnou súčasťou korporátnej kultúry každej spoločnosti a svojím vzhľadom i obsahujem tak reprezentuje jej hodnoty. Zohráva preto veľmi dôležitú úlohu pri prezentácii podnikateľa.

Kráčajte s dobou

Spoločnosť Contentpress veľmi dobre pozná potreby a túžby svojich zákazníkov, ktoré im šije na mieru. Aj v súčasnej digitálnej dobe sme totiž presvedčení o tom, že kvalitná vizitka patrí do povinnej výbavy každého podnikateľa, či živnostníka. Svet vizitiek tiež nasleduje moderné trendy, ktorým sa postupne prispôsobujú aj samotní podnikatelia. V našej ponuke tak nájdete aj také grafické prvky ako je QR kód, ktorý možno zakomponovať do každej vizitky.

Nevyberajte si viac medzi kvalitou a cenou

V Contenpress presne vieme, čo naši zákazníci potrebujú. Nemusíte si preto viac vyberať medzi kvalitou a cenou, u nás nájdete oboje pod jednou strechou. Lacné vizitky s vysokou kvalitou vám pomôžu reprezentovať vaše korporátne hodnoty. V ponuke máme kvalitný papier značky Xerox a vyberať si môžete medzi lesklým a matným prevedením. Štandardne pracujeme s 300 g papierom (hrúbka). Každá vizitka je zároveň vytlačená pri najvyššom možnom rozlíšení.

 

Grafiku nechajte na nás

Každý z nás má talent na niečo iné a je preto celkom bežné, že mnohí podnikatelia si nevedia rady s grafickým návrhom samotnej vizitky. V Contentpresse vyriešime aj tento problém za vás. V ponuke našich služieb nájdete aj grafické návrhy. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom a my vám pripravíme aj cenovú ponuku na návrh vizitiek. Ak patríte medzi ľudí, ktorí preferujú osobný kontakt, radi vás privítame v našich priestoroch na Okružnej ulici č. 92/A (oproti 6, ZŠ) v priestoroch spoločnosti Contenpress v Michalovciach.

 

REKLAMA - FOTO: Contenpress

 

Zverejnené: 10.08.2017
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov