MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Lacná digitálna tlač v Michalovciach


Autodiely Michalovce - Pytón

Contentpress vám ponúka kvalitnú, rýchlu a hlavne lacnú tlač vizitiek, návrh a tlač pozvánok a menoviek či už na svadbu alebo na rôzne akcie.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Firma poskytuje tlač všetkých druhov propagačných materiálov, ako sú plagáty, darčekové poukazy, samolepky, etikety, bulletíny atď. Tlač a zdieľanie kreativity takouto fyzickou formou je súčasťou ľudskej prirodzenosti už vyše 500 rokov. Cieľom dnešnej reklamy a marketingu je odlíšiť sa. V dobe blogovania, sociálnych sieti a médií ide tlač a tlačená reklama bokom a práve to, môže byť príležitosť ako si udržať pozornosť. Tlač už nie je výsadou len veľkých spoločností, kedy sa využívala hromadná ofsetová tlač a tlačové materiály sa museli vyrábať vo veľkých množstvách, aby sa dosiahla nákladová efektívnosť. Vzostup digitálnej tlače umožňuje vykonávať aj malé, cielené tlačové cykly na vyžiadanie.

ContentPress Vám ponúka vysokokvalitnú digitálnu tlač vizitiek a všetkých druhov propagačných materiálov

Čoraz viac ľudí sa potrebuje „odpojiť“  od digitálnych médií. Veľkým informačným tlakom internetu a neustálou cielenou reklamou sa mu ľudia začínajú skôr strániť, ako vyhľadávať. S rastúcim časom online, tlačený materiál prináša väčší zmysel a hodnotu, ktorá sa niekedy stráca vo všetkých tých pixeloch, ktoré vidíme každý deň.

Prečo si vybrať digitálnu tlač?

Tlačená reklama môže niesť príjemnejšiu rolu, je nenásilná a niekedy skôr upúta pozornosť. Tlač je hmotná a fyzická, umožňuje každú tlačovinu adresovať konkrétnej osobe a priamo ju osloviť. Na dobre navrhnutú vizitku,  plagát či  pozvánku atď. ľudia reagujú lepšie. Fyzické tlačivo, ktoré zaujme a nesie so sebou nejakú informáciu si ľudia skôr zapamätajú.  Aj podľa výskumu, má cieľová adresovaná pošta lepšiu mieru odozvy 4,4% v porovnaní s elektronickou poštou, kde je miera odozvy len 0,12%.

Tlač vizitiek a reklamnej tlače je na vzostupe a predpokladá sa až 4,5% ročný rast a to až do roku 2024

Vizitky v prvom rade urobia dojem, že beriete svoj biznis vážne a vzhľadom na ich nízku cenu a rýchle spracovanie by nemali chýbať u nikoho, komu záleží na svojej práci. Vizitky sa prispôsobujú modernej dobe a dnes na nich môžeme nájsť aj také informácie a grafické prvky ako napríklad QR kód.

Contentpress vám preto ponúka kvalitnú, rýchlu a hlavne lacnú tlač vizitiek od 0,03 centov. V prípade, ak má zákazník záujem vložiť QR kód na svoju vizitku, vygenerujeme ho na požiadanie.

Digitálna tlač neznamená len reklamnú tlač

Ponúkame vám aj návrh a tlač pozvánok a menoviek či už na svadbu alebo na rôzne akcie. Poskytujeme tlač všetkých druhov propagačných materiálov, ako sú plagáty, darčekové poukazy, samolepky, etikety, bulletíny atď. Všetko aj s možnosťou grafickej úpravy a v rôznych formátoch (od malých až po formát A3). Podľa vášho výberu aj v rôznych prevedeniach (rôzne lomy, počty strán) a tiež v rôznych povrchových úpravách (lesklé a matné lamino, bigovanie a performovanie). Na tlač taktiež zabezpečíme rôzne druhy papierov najvyššej kvality – od obyčajných kancelárskych, cez samolepiace, natierané, matné alebo lesklé až po špeciálne druhy papierov. Avšak len jediná správna cesta neexistuje. Každý efektívny marketingový plán zahŕňa mix dobre navrhnutých digitálnych ale aj tlačených materiálov. Preto odporúčame pozrieť si naše portfólio, kde ponúkame aj všetky dostupné online a právne služby. 

Marketingovú agentúru ContentPress nájdete na Okružnej ulici 92A v Michalovciach

REKLAMNÝ ČLÁNOK, Zdroj a Foto: ContentPress

Zverejnené: 26.06.2017
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov