MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


V Michalovciach sa otvára moderný R+R Beauty salón


Nechtové štúdio, kaderníctvo a kozmetika na jednom mieste!

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Niet pochýb o tom, že zdravá pokožka a vlasy sú tou najkrajšou ozdobou na tele každého človeka. Starať sa o ne však treba zvnútra aj zvonku a platí to rovnako pre jemnejšie aj drsnejšie pohlavie. Ak neviete, ako na to, zverte sa do rúk profesionálov. Od 1. júna 2017 pre vás otvára svoje brány moderný R+R Beauty salón, kde sa o vás postará vyškolený a odborný personál. Nájdete ho v priestoroch Fitness centra R+R na ul. Štefana Tučeka 19 v Michalovciach.

Vlasy koruna krásy

Profesionálny tím kaderníkov sa postará o vaše vlasy, ktoré budú vašou ozdobou vo všedný deň aj počas rôznych spoločenských udalostí. Profesionálni kaderníci vám vytvoria kreatívne aj tradičné účesy na svadby, promócie, prvé sväté prijímania a iné príležitosti. Okrem kaderníckych služieb si v salóne môžete zakúpiť aj profesionálnu vlasovú kozmetiku nemeckej značky ALCINA s dlhoročnou tradíciou a zastúpením v 15 krajinách celého sveta. Vítané sú dámy, páni i deti.

Žiarivá pokožka je najkrajšou ozdobou

Okrem starostlivosti o vlasy vám novootvorený R+R Beauty salón ponúka aj množstvo rôznych kozmetických služieb. Dopriať si môžete tvárové ošetrenie s pleťovou kozmetikou Gisele Delorme pre všetky typy pleti či rôzne špecifické ošetrenia pleti. Pleť môžete omladiť, rozjasniť i spevniť. Pigmentové nedokonalosti zmierníte so špeciálnym bieliacim ošetrením, ktoré pleť rozjasní. V ponuke služieb však nechýbajú ani intenzívne omladzujúce ošetrenie či energetické vyhladzujúce ošetrenie a mohé ďalšie.

Líčenie a iné kozmetické úpravy

Chcete sa cítiť výnimočne na rôznych spoločenských udalostiach aj vo všedný deň? V novom R+R Beauty salóne nájdete v ponuke služieb denné aj večerné líčenie, ako aj špeciálne líčenie na svadby či iné príležitosti. Nechýba ani formovanie, farbenie a regenerácia obočia aj mihalníc.

 

Relax v modernom dizajne

Interiér salónu príjemné prekvapí aj tých najnáročnejších klientov. Oddych a skrášľovacie procedúry pri tónoch jemnej hudby si môžete dopriať v moderne navrhnutých priestoroch. Šálku kávy, osviežujúceho čaju a vody si môžete vychutnať priamo v masážnom kresle. Výhodou je, že na ponúkané služby nemusíte čakať dlhé týždne. Ochotný personál sa o vás postará aj bez objednávky.

 

Doprajte si kadernícke a kozmetické služby najvyššej kvality, pokoj a oddych v priestoroch novootvoreného R+R Beauty salónu. Tešia sa na vás kreatívni profesionáli, ktorí ovládajú tie najmodernejšie trendy.

ZDROJ: R+R

 

Zverejnené: 01.06.2017
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov