MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Slnečné Reggae vo freedome v Michalovciach už tento štvrtok


V kultúrnom centre freedom v Michalovciach sa uskutoční ďalší skvelý koncert zahraničnej hudobnej skupiny. Tento krát do freedomu zavíta medzinárodné duo pod názvom GONSOFUS.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Medzinárodný hudobný projekt Gonsofus je výsledkom spolupráce Rusa Sasha-u Mamaeva a Maďara Gábora Tokára. Veľa hudobných a kultúrnych vplyvov a jazykov splýva do ich štýlu "transcontinental groove", ktorý spája žánre ako reggae, dub, hip-hop a elektroniku. official website: www.gonsofus.com Skupina je známa pre unikátne, veľmi energické a živé koncerty, na ktorých iba oni dvaja ovládajú až desať hudobných nástrojov a prostredníctvom loopovania vytvárajú neuveriteľnú show so zvukom celého orchestra. Naživo a na mieste.  Záznam z koncertu na festivale Pohoda: https://www.youtube.com/watch?v=isVBpr4Dsoo

Pred vydaním nového albumu, Gonsofus vyrazí na turné po slovenských kluboch. Po prvýkrát sa zastavia aj vo !freedome. Tretia edícia turné s tradičným názvom “Gonsofus v Tvojom Meste” sa uskutoční v marci a apríli. Gonsofus predstaví na koncertoch úplne nové a ešte nehrané pesničky z nového albumu, ktorý duo plánuje vydať tento rok na jar. Kapela ma za sebou množstvo koncertov na svetových pódiách a festivaloch. Koncert sa uskutoční vo štvrtok 6.apríla 2017 od 20:00 hod. v kultúrnom centre !freedom - priestor pre umenie a kultúru na Hlavnej v Michalovciach.

 Informoval Filip Kaľavský - predseda Medias res

links:

music: www.gonsofus.bandcamp.com

live video: No Se Vaya (live - SMT Sessions)

live video: Veter (live in Vilnius)

Zverejnené: 05.04.2017
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov