MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Zlepšite si náladu a outfit jarnými šperkmi!


Tak už je to tu zas! Jedno ročné obdobie vystriedalo druhé a zimu nahradila jar. Slnko začína vystrkovať svoje zatiaľ nie veľmi hrejivé lúče, príroda a stromy zakvitli a my pomaly zhadzujeme mohutné vrstvy oblečenia.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Veď to poznáte, zrazu nám stačí už len tenká bundička či sako. Avšak ako by ste mohli do svojho outfitu vložiť veselú nôtu a zlepšiť si jarnú únavu?

 

Neviete? Radi vám s tým pomôžeme! Oživte si náladu krásnymi, nežnými a jemnými jarnými šperkmi, napríkla zlaté náušnice sú na to ako stvorené. Ako vyzerajú typické jarné šperky? No to sú také, ktoré používajú najmä motív prírody, zvierat, alebo majú krásne drahokamy v žiarivých farbách. Typickým šperkom s prírodnými motívmi sú tie s kvietkami, vetvičkami, štvorlístkami, či s farebným motýlikom alebo srdiečkami.

 

 

Ak ste však elegantná dáma, ktorá nemusí veľmi „detinskejšie“ motívy, potom by ste mala vyskúšať napichovacie zlaté náušnice s krásnymi žiarivými citrínmi alebo inými farebnými drahokamami. Navyše klasické zlato má krásnu farbu rozžiarených slnečných lúčov.

 

Viete, že jar môžete vo svojom outfite ukázať farbami vašich šperkov? Vašu eleganciu podčiarknu aj krásne perlové šperky, totiž tak ako sa na jar znovu rodí príroda, oni sa zrodili z jediného zrnka piesku. Majú množstvo farieb a tvarov, stačí si len vybrať tie, ktoré vás očaria či už perly typu Akoya, tahitské alebo aj sladkovodné perly.

 

 

Z polodrahokamov vás určite očaria tie s krásnymi farbami. Kúpte si strieborné náušnice s nádhernými zelenými smaragdami, modrými opálmi, nebesky priezračnými tyrkysmi, žltkastým citrínom, rubínovými srdciami, či neobyčajne krásny jantárom. Zvoľte si farby, ktoré dajú vyniknúť vašim krásnym rysom tváre alebo očiam.

 

 

Prípadne ak nemáte žiadnu obľúbenú farbu a neviete sa rozhodnúť, môžete si vybrať nejaký polodrahokam podľa jeho vplyvu alebo svojho znamenia zverokruhu a určite vám urobí radosť a zlepší vašu jarnú náladu.

Zverejnené: 18.04.2016
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov