MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Martin Geišberg v Michalovciach


V piatok 15.decembra 2017 sa v kultúrnom centre freedom uskutoční koncert slovenského hudobníka, herca, režiséra a dobrodruha Martina Geišberga.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Pochádza z umeleckej rodiny, ktorú netreba predstavovať. Martin GEIŠBERG je publiku na Slovensku dlhoročne známy svojou hudobnou tvorbou, no taktiež ako dramaturg, režisér a aj autor divadelnej hudby. Do Michaloviec zavíta so svojim hudobným projektom Sandonoriko. Na klávesy ho bude sprevádzať Daniel Špiner, ktorý má za sebou spolupráce s Andrejom Šebanom, Katarínou Koščovou, Katarínou Knechtovou, Petrom Lipom Tatro Teatro atď.

SANDONORIKO je projekt v zložení:
Martin Geišberg - spev, gitara, flauty, looper
Daniel Špiner - piano, el. piano, akordeon, spev, perkusie

Jedná sa o autorský projekt s autorskou hudbou a textami. Texty sú magicko realistické a hudba poetická, občas premiešaná básňami, nebrániaca sa ani experimentu. Projekt SANDONORIKO trvá štyry roky a má za sebou desiatky koncertov a autorských divadelných hudieb. 

Po 12 rokoch Martinovho aktívneho pôsobenia na koncertnej scéne nahral spolu s Danom prvý pesničkový album "V jabloňovom kraji".

Kedy?
Piatok 15.12.2017, 20:00 hod.
Kde?
!freedom - priestor pre umenie a kultúru

Námestie osloboditeľov 80, Michalovce

 

Zverejnené: 14.12.2017
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov