MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Michalovce budú dva dni patriť kráse a zdraviu


Autodiely Michalovce - Pytón

Pozývame vás na II. ročník trojvýstavy Zdravie & Krása a Nevesta, ktorá sa uskutoční už tento piatok a sobotu 17. -18. februára v priestoroch Mestskej športovej haly v Michalovciach.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Brány výstavy pre verejnosť sa otvoria v piatok od 10:00 - 19:00 hod. a v sobotu od 9:00 - 16:00 hod. Vstupné je len 1 €.
Na výstave na vás čakajú popredné značky zo sveta kozmetiky, zdravého životného štýlu, veľa ochutnávok, trocha ezoteriky, svadobných trendov, módnych prehliadok, výborná káva, skvelý PinkBar s miešanými drinkami, veľa zábavy a bohatá TOMBOLA. Naša výstava je spojená s pekným vybavením výstavných priestorov, sprievodným programom, ktorý je lákadlom pre návštevníkov a skvelou skladbou vystavovateľov. Spomenieme Janku HOSPODÁROVÚ, moderátorku nášho hlavného programu, jej autogramiádu, príde aj MUDr. Igor BUKOVSKÝ, ktorý bude prednášať na tému: Potravinové intolerancie, alergie a senzitivity. Snažíme sa našu výstavu obohatiť aj o takéto témy, ktoré ľudí zaujímajú a často veľmi trápia. Svoju vlasovú šou predvedie na živo Lukáš OČENÁŠ, dvojnásobný majster sveta v účesovej tvorbe a Marta ČURMOVÁ z Make-Up Studia zasa predvedie živé líčenia. Prebehnú aj fotopremeny s profesionálnym fotografom Ľudom FOLDYM. Újsť si nenechajte ani živé TETOVANIE s naším tatérom Števom. Mnohí z vás ocenia možnosť otestovať si svoje zdravie formou merania hladiny cukru, tlaku, zisťovania krvnej skupiny a BMI. To všetko úplne zdarma. Záštitu nad výstavou opäť prebral primátor mesta Michalovce Viliam Zahorčák. Naši hostia, vystavovatelia a my sa tešíme na vás. Informoval organizátor podujatia Peter Roman.

 

FOTO: ARCHÍV PRP&PRODUKČNÁ

Zverejnené: 16.02.2017
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov