MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto


Autodiely Michalovce - Pytón

Jedno vozidlo taxislužby zhorelo úplne, ďalšie stihol podpaľač len poliať horľavinou. Škrtnúť zápalkou už nestihol.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Dnes v noci zo štvrtka na piatok likvidovali michalovskí hasiči požiar osobného auta Škoda Fábia. Taxík začal horieť okolo druhej hodiny ráno na ulici Severnej na sídlisku SNP v Michalovciach.  

 

Zisťovateľ príčin požiarov z Hasičského záchranného zboru (HaZZ) v Michalovciach Marián Kováč potvrdil, že príčinou požiaru bolo úmyselné zapálenie vozidla neznámou osobou za pomoci horľavej kvapaliny a otvoreného ohňa. Páchateľ najprv polial celý taxík pravdepodobne benzínom a potom škrtol zápalkou.

 

Neznámy podpaľač chcel podpáliť aj druhé vozidlo taxislužby, ktoré bolo zaparkované v blízkosti horiaceho auta. Tiež ho polial horľavinou, ale zápalkou už škrtnúť nestihol. Na čelnom skle taxíka dokonca nechal pohodenú bandasku s horľavou kvapalinou. Páchateľa pravdepodobne niekto vyrušil. Prípadom sa už zaoberá polícia. Na mieste okrem hasičov zasahovali aj kriminalisti a policajný technik.  "Dnes (14.10.) krátko po polnoci došlo na Severnej ulici v Michalovciach k požiaru osobného motorového vozidla zn. Škoda Fabia. Požiarom došlo k obhoreniu celej prednej časti vozidla, bočných strán vozidla a vyhoreniu interiéru. Majiteľovi vozidla bola spôsobená škoda na majetku vo výške cca 6.000 eur. Za ním stojace vozidlo zn. Škoda Fabia bolo poliate neznámou látkou, pravdepodobne horľavou kvapalinou. Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre prečin poškodzovania cudzej veci," Informovala košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.


Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2864.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2865.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2866.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2867.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2868.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2870.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2871.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2872.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2874.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2878.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2879.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2888.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2894.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2895.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2898.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2900.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2903.JPG Krimi - V Michalovciach zhorel taxík. Podpaľač chcel zapáliť aj druhé auto - DSC_2910.JPG
Zverejnené: 14.10.2016
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov