MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt


Autodiely Michalovce - Pytón

Vodič BMW X 6 zachytil ľavou prednou časťou vozidla 65-ročného Michalovčana, ktorý išiel po priechode pre chodcov spolu so svojou manželkou.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Včera (14.10.) o 1900 hodine došlo v Michalovciach k zrážke chodca s vozidlom25-ročný vodič z okresu Michalovce, viedol po ulici Hollého osobné motorové vozidlo zn. BMW X6, v ľavom jazdnom pruhu v smere od Hotela Družba. Pro odbočovaní vľavo na účelovú komunikáciu, zachytil ľavou prednou časťou vozidla 65-ročného Michalovčana, ktorý išiel po priechode pre chodcov spolu so svojou manželkou. Po náraze chodec spadol na prednú kapotu vozidla a následne na vozovku, pričom utrpel ťažké zranenie s dobou liečenia a PN cca min. 6 týždňov. Jeho manželku vozidlo nezasiahlo, avšak aj ju museli hospitalizovať v nemocnici, nakoľko utrpela infarkt. Dychová skúška u vodiča bola negatívna a u chodca bola nameraná hodnota 0,19 mg/l alkoholu v dychu /0,40 promile/. Na vozidle vznikla škoda 200,- eur. Poverený príslušník PZ začal trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. Príčina a miera zavinenia dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania. Informoval košický krajský policajný hovorca Alexander Szabó.


Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 1.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 12.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 13.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 14.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 15.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 16.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 17.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 18.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 19.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 2.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 21.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 22.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 23.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 3.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 4.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 6.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 7.jpg Krimi - NEHODA V MICHALOVCIACH: Chodec po zrážke s BMW utrpel ťažké zranenie, manželka dostala infarkt - 9.jpg
Zverejnené: 15.10.2015
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov