MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Na chrbte prenášali balíky plné pašovaných cigariet


Dňa 10.8.2013 zadržali policajti v katastrálnom území obce Beňatina, okres Sobrance,19 štátnych príslušníkov Ukrajiny.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Muži prekročili vonkajšiu hranicu z Ukrajiny do SR neoprávnene a prenášali 41 balíkov,v ktorých sa nachádzalo 8.524,8 kartónov (1.704.960 kusov) cigariet zn. JIN LING a FEST bez slovenských kontrolných  známok na označenie tovaru.

Colný dlh bol vyčíslený na sumu 231.765,44 EUR. Zaistené cigarety prevzali pracovníci Colného úradu Michalovce. Prípad a zadržaných cudzincov z dôvodu vecnej príslušnosti prevzal vyšetrovateľ Kriminálneho úradu Finančnej správy Košice.

Dňa 10.8.2013 zadržali policajti Oddelenia hraničnej kontroly Policajného zboru (OHK PZ) Zboj v katastrálnom území obce Nová Sedlica, okres Snina, 6 štátnych príslušníkov Afganistanu bez cestovných dokladov a predviedli ich na oddelenie za účelom zistenia totožnosti. Cudzinci prekročili vonkajšiu hranicu z Ukrajiny do SR neoprávnene mimo hraničný priechod a zdržiavali sa na našom území neoprávnene. Všetci prejavili úmysel požiadať o azyl  a boli prevezení do Záchytného tábora v Humennom, kde sa podrobia azylovej procedúre. Informovala hovorkyňa Riaditeľstva hraničnej polície v Sobranciach Agnesa Kopernická.

 

FOTO: POLÍCIA

 

 

 

Zverejnené: 11.08.2013
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov