MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


MICHALOVCE: Bude v meste intímne kaderníctvo ?


Podnikavý Michalovčan chce po návrate zo zahraničia v rodných Michalovciach strihať mužov a ženy na intímnych miestach. Trendy účesy v rozkroku podľa neho oživia a spestria partnerské a manželské vzťahy.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Netradičným spôsob chce podnikať Michalovčan, ktorý roky pracoval v zahraničí. Vyučený kaderník niekoľko mesiacov pracoval na súkromnej kline v Nemecku, kde holil pacientkam prirodzenie. Strihanie a holenie sa mu tak zapáčilo, že neskôr robil známym a kamarátkam rôzne strihy a účesy. Zvažuje, že si v Michalovciach otvorí intímne kaderníctvo. Prostredníctvom portálu michalovskespravy.sk sa snaží zmapovať situáciu, či by vôbec o tieto služby bol v 40-tisícovom mestečku na východe Slovenska záujem. „Keďže ste najčítanejší  regionálny portál v okrese chcem najprv zistiť aké budú reakcie ľudí na takýto štýl podnikania. Nechcem sa pustiť do niečoho čo vôbec nepôjde,“ prezradil. Hovorí, že okrem žien sa chce venovať aj pánskym intímnym účesom. „Muži si v posledných rokoch viac pozorne všímajú  svoje pohlavné orgány. Chcú vyzerať netradične aj v oblasti genitálií,“ tvrdí kaderník.  

Teraz sa strihajú sami

Vysvetľuje, že mnohé ženy aj muži sa už dnes upravujú dole, ale sami. „Veľakrát si neodborným zaobchádzaním so žiletkou a nožnicami môžu spôsobiť zranenia. Pomáhajú si zrkadlom ale to nie je ono. Som presvedčený, že holenie chĺpkov, alebo ako tomu hovoríme na Východe  dzarov by mali ľudia zveriť do rúk odborníkom,“ povedal presvedčivo. Kaderník vysvetlil, že strihanie a účes vytvorí  v priebehu 20 minút . „Záleží od toho či klient, klientka chce aj farbenie, po prípade nejaké copíky, alebo u zarastenejších klientov aj kratšie vrkoče. „To je pracnejšie,“ pripustil kaderník. Dodáva že holenie v rozkroku je pomaly na ústupe. „Začína byť trend divošky. Nevzhľadný porast, ktorý  trčí z plaviek do všetkých strán. Samozrejme decentne upravený,“ poznamenal. „Každému dokážem vykúzliť vlastný špeciálny účes, ktorý je pre danú osobu typický. Záleží od odvahy a priania klienta.  Muži majú radi napríklad vystrihované znaky luxusných vozidiel, alebo zajačika. Vždy dodržujem sterilný prístup a hygienu. Samozrejme k tvorbe účesu patrí aj fúkanie semenníkov a venušinho pahorku,“ dodal. V zahraničí sú bežné účesy napríklad na "Chaplina". Malé fúziky nad pohlavný orgánom, malé vlnky sa zasa nazývajú koberec. Trendy sú aj srdiečka, šípky, trojuholníčky a jemné pásiky. „Nový účes znamená nové sexuálne prekvapenie. Tak prečo nepripraviť partnerovi niečo neočakávané? Zvažujem či si otvorím v Michalovciach kaderníctvo s pevným miestom, alebo budeme tieto služby robiť eskortne na telefón,“ povedal kaderník.

 

Čo si myslíte, zíde sa v Michalovciach intímne kaderníctvo ?Ilustračné foto: TOM

Zverejnené: 28.04.2012
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov