MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Dôležitosť vnútorného zdravia


Obezita je jedným z hlavných rizikových faktorov, ktoré prispievajú k chronickým ochoreniam.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Viete však, že aj chudý človek môže byť nebezpečne nezdravý? To je známe v Austrálii ako ,,ToFi” - chudý zvonku, obézny z vnútra. Nadváha, normálna hmotnosť a dokonca aj ľudia s nízkou hmotnosťou môžu byť náchylní na viscerálne tuky. Zatiaľ čo nadbytok subkutánneho mastného tkaniva nie je zdravý, je dobré udržiavať určitú hladinu týchto tukov. Avšak viscerálne tuky sa zhromažďujú okolo a upchávajú orgány, čo vytvára významné zdravotné riziko. Sú tiež hlavným prispievateľom k zdravotným problémom, ako je diabetes typu 2, kardiovaskulárne ochorenia, vysoký krvný tlak a dokonca aj rakovina. Dobrou správou je, že chronické ochorenie spôsobené obezitou je možné predchádzať alebo zvládnuť.

Sú tri základné piliere, ktorých sa treba držať. Zmeniť stravovacie návyky, zvýšiť fyzickú aktivitu a zmierniť stres. V rámci stravovacích návykov je odpoveďou pestrá a vyvážená strava.

V dnešnej dobe je náročné dostať do tela všetky potrebné vitamíny a minerály. Na trhuje mnoho prírorodných doplnkov ako napríklad alkalizujúci zelený multivitamin  Super Elixír, ktorý obsahuje 45 prémiových za studena lisovaných bio-živých ingrediencií a uľahčuje telu absorbovať vitamíny z prírodných zdrojov. Detoxikácia organizmu je taktiež nevyhnutná pre udržanie dobrého zdravia. Superantioxidant či výživový doplnok Detox od The organic pharmacy pravidelným používaním zbavuje telo nečistôt, celý systém je omladený, má viac energie, zlepšuje sa stav pleti, trávenie, ako aj vstrebávanie živín

Zdroj a foto: Contentpress

Zverejnené: 27.06.2018
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov