MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


V najcennejšom drese Slovenska aj juniori 1.BK Michalovce


V sobotu 28.4. sa v najcennejšom drese Slovenska výberu U18 predstavili odchovanci 1.BK Michalovce Martin Pirkovský a Samuel Kincel.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Bolo to v rámci kontrolného reprezentačného zrazu U18 a zápasu medzi GBA Praha U19 – Slovensko U18 východ v Michalovciach. Trénerom Slovenska bol aktuálny šéftréner SBA PaedDr. František Rón. Diváci videli kvalitný basketbal a zápas zanechal pekný športový zážitok.

Výber Slovenska prekvapil a hoci prehral zanechal proti výborne trénujúcemu tímu dobrý dojem. Družstvo Slovenska malo za sebou len jeden tréning, výber GBA o rok starší chlapci aj so Slovákmi v zostave trénuje pokope celý rok a niekedy aj dvojfázovo.  Martin Pirkovský nastúpil v drese s číslom 14 a na krídle a nedostal veľký priestor na ihrisku, tak sa jeho výkon nedá objektívne hodnotiť. Samuel Kincel nastúpil v drese s číslom 17 na poste pivota. Odohral výborný duel, keď viac krát bodoval cez skúsených reprezentantov Slovenska v drese GBA. Prinášame Vám fotografie a krátke video z daného zápasu. Veríme, že sa chlapcom bude dariť aj naďalej a dostanú sa do konečnej nominácie na Majstrovstvá Európy B-kategórie.

(foto ZMA)

Peter Biganič

1.BK Michalovce

Zverejnené: 07.05.2018
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov