Biorezonancia Michalovce
MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov
STK Michalovce 

Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu


Štefan Pavluvčík namaľoval najviac miniatúrnych obrazov na Slovensku. Jeho výkon tento týždeň zapísali do Slovenskej knihy rekordov.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Michalovčan, na ktorého môžeme byť všetci hrdí. 58-ročný výtvarník Štefan Pavluvčík preslávil svojou tvorbou nielen seba ale aj mesto Michalovce. Začiatkom tohto týždňa sa stal držiteľom nového slovenského rekordu. Namaľoval 7 165 miniatúrnych obrazov. Jeho najmenšie výtvarné diela majú len pár milimetrov a pri ich prezeraní návštevník často potrebuje lupu. Vyše 7-tisíc miniatúrnych obrazov namaľoval v priebehu 40 rokov. Gratulujeme !!!

Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8906.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8907.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8908.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8909.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8911.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8912.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8916.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8922.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8924.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8928.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8931.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8936.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8939.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8942.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8943.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8945.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8946.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8948.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8950.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8952.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8955.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8959.jpg
Zverejnené: 08.06.2017
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov