MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu


Autodiely Michalovce - Pytón

Štefan Pavluvčík namaľoval najviac miniatúrnych obrazov na Slovensku. Jeho výkon tento týždeň zapísali do Slovenskej knihy rekordov.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Michalovčan, na ktorého môžeme byť všetci hrdí. 58-ročný výtvarník Štefan Pavluvčík preslávil svojou tvorbou nielen seba ale aj mesto Michalovce. Začiatkom tohto týždňa sa stal držiteľom nového slovenského rekordu. Namaľoval 7 165 miniatúrnych obrazov. Jeho najmenšie výtvarné diela majú len pár milimetrov a pri ich prezeraní návštevník často potrebuje lupu. Vyše 7-tisíc miniatúrnych obrazov namaľoval v priebehu 40 rokov. Gratulujeme !!!

Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8906.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8907.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8908.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8909.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8911.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8912.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8916.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8922.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8924.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8928.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8931.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8936.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8939.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8942.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8943.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8945.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8946.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8948.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8950.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8952.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8955.jpg Zaujimavosti - Michalovčan je držiteľom nového slovenského rekordu - DSC_8959.jpg
Zverejnené: 08.06.2017
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov