MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Michalovskí kadeti neuspeli so Žilinou


1.BK Michalovce – MBK Victoria Žilina  60:92  (28:46), štvrtiny (14:21, 14:25, 17:30, 15:16)

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!V poslednom zápase sezóny privítali kadeti doma Žilinu. V januárovom stretnutí orli vonku vysoko prehrali. V domácom stretnutí sa po dlhodobej chorobe objavili na súpiske i zasiahli do hry Michal Podžuban i Samuel Kincel. Dokonca sa zapísali aj do listiny strelcov. Skoro celý prvý polčas sa domáci držali, hostia natiahli náskok až v druhej polovici druhej štvrtiny po veľkých chybách domácich v rozohrávke. Chlapci sa snažili, keď mali celkovo v zápase 40 doskokov (18 útok, 22 obrana), ale znova im nevychádzala trojbodová streľba a tak nedokázali bodovo držať so súperom krok. V druhom polčase dali tréneri priestor všetkým hráčom. Hral sa rýchly a pekný basketbal, ale aj s nepresnosťami na oboch stranách. Náš dnešný súper patrí k slovenskej špičke a jeho hráči boli technicky a kondične výborne pripravený. Domáci nakoniec podľahli o 32 bodov. Celkovo striedali lepšie chvíle s horšími. V ťažkej sezóne s absenciou kľúčových hráčov obsadili v celoslovenskej súťaže konečné 13.miesto. Zaznamenali 2 výhry a 22 prehier, z toho štyri zápasy prehrali o menej ako 8 bodov.

Zostava a body 1.BK Michalovce : M.Demko 4, M.Pirkovský 13, D.Pliško 13, M.Lustig 5, R.Harman 9, M.Čobanov, S.Brnčál 4, M.Lopuch, M.Podžuban 4, S.Kincel 8

Ďalšie informácie nájdete www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke http://www.slovakbasket.sk/page.php?id=335  a štatistiky na www.msbasket.sk.

1.BK MICHALOVCE

Zverejnené: 15.05.2017
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov