MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Legendy 90-tých rokov v piatok 15. júla na Amfiteátri na Zemplínskej šírave!


Autodiely Michalovce - Pytón

Tohtoročná letná sezóna sa nesie v znamení RETRO, kedy si návštevníci budú pripomínať uplynulé polstoročie dovolenkovania na Zemplínskej Šírave.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!K samotnému dovolenkovaniu patrí aj hudobná zábava v štýle retro a oldies. Presne v polovici júla, teda v piatok 15. júla, k nám doletí diskotéková legenda konca 90-tých rokov Captain Jack. Legenda vystúpi v najnovšom zložení Bruce Lacy (od roku 2008) a Michelle Stanley (od roku 2010). Sprevádzať ich bude nemenej známa kapela 90-tých rokov slovenskej pop-scény - duo Maduar. Ladislav a Juraj Matyinkovci, a ich Hafanana nesmie chýbať na Oldies v znamení konca 90-tých rokov, ktorý zaznie v piatok 15. júla na Zemplínskej Šírave!

Generácia, ktorá si ešte pamätá dozvuky šíravskej zlatej éry, si príde na svoje. Oldies večerom do neskorej noci všetkých fanúšikov tejto hudby prevedie známy DJ Kuko. Jediná diskotéka tohto druhu s live účinkujúcimi na Zemplínskej Šírave sa toto leto uskutoční jedine na Amfiteátri Lúč. Okrem iného je v stredisku Hôrka aj Retro izba, ktorú si môžu návštevníci pozrieť a ozaj si zaspomínať na zašlé časy slovenského mora. Predpredaj vstupeniek prebieha za zvýhodnenú cenu 9€ v predpredaji v sieti Ticketportal, CK Bomex, Informačná kancelária mesta Michalovce, OC Zemplín Michalovce a reštaurácia Zlatý Býk Michalovce.

Zverejnené: 11.07.2016
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov