MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


Marihuana za 147-tisíc eur skončila v rukách colníkov


Autodiely Michalovce - Pytón

Dnes v dopoludňajších hodinách na cestnom colnom hraničnom priechode Vyšné Nemecké colníci odhalil balíčky neznámej zelenej sušiny s podozrením, že sa jedná o marihuanu.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Pri dôkladnej colnej kontrole vozidla s nemeckým evidenčným číslom, ktoré viedol ukrajinský občan, colníci za pomoci inšpekčnej skenovacej techniky odhalili špeciálne vybudovaný úkryt v plynovej nádrži vozidla.

Vzhľadom na podozrenie, že môže ísť o omamné a psychotropné látky, bol ku kontrole privolaný aj služobný pes špeciálne vycvičený na vyhľadávanie drog, omamných a psychotropných látok, ktorý označil prítomnosť takýchto látok. Po následnej demontáži plynovej nádrže a otvorení umelo vytvoreného otvoru v nej našli 42 balíčkov zelenej sušiny, každý s hmotnosťou 350 gramov, t.j. celkom 14,7 kilogramu. Približná hodnota takého množstva marihuany na čiernom trhu je 147 000 eur. Colníci vodiča zaistili celý prípad odovzdali vecne príslušným orgánom činným v trestnom konaní. Informovala Jana Nimrichterová z Colného úradu Michalovce.

FOTO: CÚ


Zverejnené: 17.10.2015
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov