MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


A čo vy Michalovčania, máte v tom ešte jasno ?


Počas celej niekoľkotýždňovej kampane, ktorá prebehla na Slovensku pred sobotňajším referendom o rodine som po celý čas len ticho mlčal a držal jazyk za zubami.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Pozorne som si prečítal desiatky blogov, sledoval diskusné relácie s odborníkmi v televízii a rozhlase. Počúval vyjadrenia politikov, hercov, ľudí zo showbiznisu, vyjadrenia vedcov, sociológov, odborníkov z mimovládnych organizácii a ľudí z komunity LGBTI. Sledoval diskusie na internete, počúval postoje kňazov a prečítal som si aj pastiersky list katolíckej cirkvi. Všetkých som počúval pozorne a v úprimnej snahe každého čo najviac pochopiť a porozumieť. Ale iba viac som sa zamotal a dezorientoval. V hlave som mal opäť jasno, až keď som sa vrátil úplne ale úplne na začiatok:

- Boh stvoril človeka na svoj obraz, na Boží obraz ho stvoril. Stvoril ich ako muža a ženu. Boh ich požehnal a povedal im: Ploďte sa a množte sa, naplňte zem a podmaňte si ju!

 

- Ale Boh ich stvoril od počiatku stvorenia ako muža a ženu. Preto muž opustí svojho otca i matku a pripúta sa k svojej žene a budú dvaja v jednom tele. A tak už nie sú dvaja, ale jedno telo. Čo teda Boh spojil, nech človek nerozlučuje.

 

Michalovčania prajem vám príjemnú sobotu

 

Michal

Zverejnené: 06.02.2015
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov