MICHALOVSKÉ SPRÁVY- VAŠE INTERNETOVÉ NOVINY
, meniny má , zajtra
lupa
domov


MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí


V centre Michaloviec si môžete pozrieť unikátnu výstavu fotografií, ktoré zachytávajú mesto Michalovce, Zemplínsku šíravu a ďalšie zaujímavé zákutia okresu.

FOTO

Pripoj sa k nám na FaceBooku a buď vždy v obraze!Mesto Michalovce vyhlásilo súťaž o najkrajšie fotografie z mesta Michalovce a okolia pod názvom Galéria pohľadov. Mesto zrealizovalo projekt podporený grantom SPP vo výške 4 920 €. Cieľom projektu bolo vytvorenie exteriérovej expozície fotografií v centre mesta. Počas dvoch mesiacov zaregistrovali na webstránke mesta až 289 krásnych záberov od rôznych autorov. Porota v zložení Mikuláš Jacečko, Miroslav Serenča a Ľudovít Földy, mala neľahkú úlohu vybrať 24 najlepších.

 

Výber bol anonymný, každá fotografia mala pridelený len číselný kód. Konečné fotografie sú vyhotovené vo formáte A2, povrchovo upravené do každého počasia. Sú vystavené na stojanoch na Námestí osloboditeľov.

 

Obdivovať ich môžete až do jesene.  Na každej fotografii je uvedené meno autora a miesto zhotovenia.

 

Na výstave sú aj snímky fotografa Michala Orosa

 

Na snímke známy fotograf a člen odbornej poroty Mikuláš Jacečko a autorka projektu a vedúca odboru informatizácie a grantov Mestského úrad v Michalovciach Jana Machová

 

Michalovčania veria, že aj táto výstava priláka viac ľudí do centra mesta a pomôže objaviť nádherné zákutia mesta a regiónu.


Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 1.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 10.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 11.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 12.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 13.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 14.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 15.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 16.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 17.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 18.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 19.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 2.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 20.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 22.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 23.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 24.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 25.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 26.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 27.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 28.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 29.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 3.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 30.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 31.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 32.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 33.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 4.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 5.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 6.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 7.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 8.JPG Kultúra - MICHALOVCE: Najkrajšie fotografie mesta nájdete na námestí - 9.JPG
Zverejnené: 26.06.2013
Zaujal Vás članok? Neváhajte a dajte mu svoj hlas. :Bazár autodielov